Nasze produkty > Acciaio Top LED Atex SD

Galeria zdjęć produktu
Opis produktu
Acciaio Top LED Atex SD
Kategoria: NOWOŚCI
Podkategoria: NEW
Acciaio Top LED Atex odpowiada za zapotrzebowanie rynku na
zaawansowane technologicznie produkty o wysokiej jakości, przeznaczone do szczególnie ciężkich warunków pracy. Szklany klosz wprasowany w obudowę ze stali wyróżnia się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (IK09), jak również na agresywne czynniki chemiczne.
W sektorze przemysłowym znajduje swoje idealne zastosowanie
w pomieszczeniach o podwyższonym ryzyku wybuchu, związanym
z obecnością w powietrzu gazów lub pyłów palnych. Oprawa Acciaio Top LED Atex spełnia wymogi dyrektywy ATEX 94/9/WE dla stref 02 i 22. Układ optyczny składa się z aluminiowego odbłyśnika podzielonego na 15 segmentów w celu zapewnienia optymalnego rozsyłu światła. Klosz wykonany jest ze specjalnego szkła mikropryzmatycznego o wysokiej przepuszczalności światła dla zwiększania komfortu pracy użytkownika.
Acciaio Top LED Atex przystosowana jest do pracy przy bezpośredniej ekspozycji na złe warunki atmosferyczne. Ponadto oprawa jest odporna na drgania mechaniczne oraz zakłócenia elektromagnetyczne typowe dla
środowisk przemysłowych.
Dodatkowe informacje o produkcie

LED, IP66, Stopień ochrony przed uderzeniem IK09, EX Oprawy do stref zagrożonych wybuchem (02 i 22), Oprawy nastropowe oraz zwieszane

Symbole
Załączniki do produktu
Szybki kontakt
Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi produktami, zapisz się do newslettera! Będziemy informować Cię o tym drogą mailową.

Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.

x