O naszej firmie

GRUPA BEGHELLI

Założona w 1982r. Przez Gian Pietro Beghelli firma przeistoczyła się w czasie 30 letniego okresu istnienia w silny holding obecny nie tylko w Europie ale także w Ameryce Pn., Pdn. oraz Azjii. Produkty firmy są sprzedawane w ponad 40 krajach świata. Firma Beghelli jest w posiadaniu 8 fabryk: 4 we Włoszech, 1 w Czechach, 1 w Niemczech, 1 w Chinach , 1 w Kanadzie.

BEGHELLI-POLSKA Sp. z o.o. 

Oddział firmy Beghelli w Polsce powstał w 2006r. w Katowicach, od tego czasu firma nieustannie się rozwija, zarówno jeśli chodzi o zaplecze biurowo-magazynowe jak i poszerzanie zasięgu działania i otwarcie oddziału we Wrocławiu. Obecnie nasza firma ma siedzibę główną oraz magazyn w Rybniku.

...

Szybki kontakt
Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi produktami, zapisz się do newslettera! Będziemy informować Cię o tym drogą mailową.

Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.

x